Përshkrim

Doreza ndihmuese ju vjen ne ndihme menjehere dhe ne menyre te sigurt.

Ngjitet lehtesisht nepermjet butonave ne cdo siperfaqe pa e demtuar ate.

Zhvendoset lehtesisht ose ripozicionohet kudo ne cdo cep.

Ju ndihmon ne hyrje apo dalje nga kabina e dushit,ne zhvendosje objektesh,levizje te tyre,ngritje.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Doreze ndihmuese Helping Handle”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products