Përshkrim

E pershtatshme per modele te ndryshme te makinave.

Diametri: 0.94cm

Telekomande qe mund ti nderroni ngjyrat nga brenda makines.

Llambë automatike e rrezatimit me rreze infra.

Ne paketim ke 2 cope drira per frexha dhe telekomande.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Drita per frexha me telekomande per ngjyra te ndryshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products