Përshkrim

Llambë praktike trekëndëshe me shumë përdorime.

1-Karakteristika e pare: Perdorimi si nje sinjalistike rrugore. Trekendesh me drite te kuqe per te sinjalizuar se keni probleme me makinen. 3 opsione ndezjeje: te qendroje e ndezur gjate gjithe kohes, Flash ose e ndezur Flash.

2-Karakteristika e dyte: Perdorimi si elektrik dore. Fokusi qendror është një LED COB me 2 nivele ndriçimi të dritës së bardhë që gjithashtu mund të ndryshohet me një buton të vetëm.

3-Karakteristike e trete: Mund ta karikoni me une te USB dhe energjise elektrike. Por mund ta perdorni si drite me panel diellor pa harxhur energji elektrike kur dielli eshte i prenishem.

4-Karakteristike e katert:Perdoreni ate si nje POWER BANK, karikoni telefonin, ipadin tuaj pa u shqetesuar fare. Ka bateri me kapacitet prej 3000 mAh.

Perdorimi: Shtypni butonin On / Off për të aktivizuar dritën.

1. Shtypja e parë ndez LED-në qendrore me intensitet të fortë.

2. Shtypja e dytë ndryshon intensitetin e fortë në intensitetin e ulët të LED qendror.

3. Shtypja e tretë çaktivizon dritën qendrore dhe në të njëjtën kohë aktivizon Dritën e Kuqe trekëndëshe në MODE FIKSUAR.

4. Shtypja e katërt ndryshon në FLASH MODE.

5 Shtypja e pestë ndryshon në FLASH PAUSED MODE.

6. Shtypi i gjashtë fik pajisjet.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Drite Emergjence”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products