Përshkrim

SENSOR I LËVIZJES 120 GRADË: Falë sensorit të lëvizjes 120 gradë, drita e sigurisë së jashtme ndizet sa herë që i afroheni. Sensori më i avancuar i lëvizjes zbulon lëvizjen nga 25 metra larg!
RREZJA ME KËND TE GJËRË: Dritat e tjera të jashtme tregojnë me saktësi dritën. Atomic Beam SunBlast ka një rreze me kënd të gjerë që ndriçon një zonë më të madhe – e përkryer për portat e dyerve, shtigjet, garazhet dhe më shumë.
NGJITES INDUSTRIALE: Shtoni dritë të ndritshme pothuajse kudo pa tela ose pincë. Ngjitës industrial super i fortë, instalim i menjëhershëm pothuajse kudo – punon në llaç, dru, mur anësor dhe gur!

Fuqia 40 W
Ndricim i rregullueshëm
Rezistent ndaj ujit
Materiali: Plastike
Teknologjia e baterive: Alkaline
Certifikatat: CE Certified, UL Listuar
Jetëgjatësia: 100.000 orë
Lloji i dritës: LED
Lloji i ndriçimit: Spotlight
Lumen: 1640 lm
Largësia maksimale e rrezeve (m) 8,00 m
Bateri diellore me burim energjie

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Drite Me Panel Diellor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products