Përshkrim

Ever Brite është një dritë LED qe aktivizohet me lëvizje që është rezistente ndaj motit.

Kjo dritë e shkëlqyeshme me energji diellore nuk ka nevojë për bateri pasi karikohet me ane te rrezeve te drites dhe ngjitjes ne ambjente pa pasur nevoje per instalime elekrike.

Ever Brite përmban auto on / off dhe një sensor lëvizjeje që rrit ndriçimin kur behet lëvizja.

Ndriçoje si kurrë më parë.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Drite me Sensor dhe Panel Diellor Ever Brite”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products