Drite me Sensor dhe Panel Diellor Ever Brite

990 L1,290 L (-23%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

Ever Brite është një dritë LED qe aktivizohet me lëvizje që është rezistente ndaj motit.

Kjo dritë e shkëlqyeshme me energji diellore nuk ka nevojë për bateri pasi karikohet me ane te rrezeve te drites dhe ngjitjes ne ambjente pa pasur nevoje per instalime elekrike.

Ever Brite përmban auto on / off dhe një sensor lëvizjeje që rrit ndriçimin kur behet lëvizja.

Ndriçoje si kurrë më parë.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Drite me Sensor dhe Panel Diellor Ever Brite”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Drite me Sensor dhe Panel Diellor Ever Brite

990 L1,290 L (-23%)

Shto në Kasë