Description

Drita e natës  për relaksim dhe meditim: retë dhe mjegulla në notimin e perlave dhe 8 ngjyra RGB që ndryshojnë si një vend zanash. Llamba elektrike e natës eshte dhurate ideale per femijet,bashkeshorten .

Ngjyrat e llambave të dritës së natës me guaskë LED Ndryshojnë në mënyrë rrethore. Sillni ngjyrën në shtëpinë tuaj me dritën RGB të gjallë dhe që përmirësoni humorin, që krijon ambientin për dhomën tuaj të gjumit, dhomën e ndenjes, dhomën e foshnjës.

Drita e natës me guaskë eshte e sigurte për sytë, e bërë nga ngjitës me cilësi të lartë, i sigurt dhe jo toksik.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Dritë Nate Perlë”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV 4.73 (11 Reviews)
  • Address:
Visit Store
More Products