Përshkrim

Drita e natës  për relaksim dhe meditim: retë dhe mjegulla në notimin e perlave dhe 8 ngjyra RGB që ndryshojnë si një vend zanash. Llamba elektrike e natës eshte dhurate ideale per femijet,bashkeshorten .

Ngjyrat e llambave të dritës së natës me guaskë LED Ndryshojnë në mënyrë rrethore. Sillni ngjyrën në shtëpinë tuaj me dritën RGB të gjallë dhe që përmirësoni humorin, që krijon ambientin për dhomën tuaj të gjumit, dhomën e ndenjes, dhomën e foshnjës.

Drita e natës me guaskë eshte e sigurte për sytë, e bërë nga ngjitës me cilësi të lartë, i sigurt dhe jo toksik.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Dritë Nate Perlë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products