Dron i Palosshem | Dron per selfie dhe monitorim

4,990 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Frekuenca: 2.4G
Kanali: 4CH
Fuqia e transmetimit 2.4 GHz
Koha e karikimit: 60-70 minuta
Koha e fluturimit: 7-9 minuta
Bateria: 3.7 V, bateri litium 500 mAh
Distanca me telekomandë: 80-100m
Kamera 5 megapixel 1080 P
Me dritë LED
Madhësia e palosjes: 12,5 x 7 x 5 cm përafërsisht.
Madhësia e zgjerimit: 23 x 15 cm x 5 cm përafërsisht.

Kodi: K28-84 Kategoritë: , Etiketa: ,

DRON i PALOSSHEM

Dron i palosshem  me kualitet te larte. Dronet jane nje nga zhvillimet teknologjike me te fundit dhe jane bere brenda nje kohe shume te populluara dhe te preferuara nga te gjitha per funksionet qe kryejne dhe lehtesirat qe krijojne. Droni kurseN shpenzime te medha sidomos per studiot fotografike apo mediat. Me te mund te realizohet, arrihet e te shikohet cdo gje qe me heret ndoshta ka qene me e veshtire per tu siguruar.

DRON i PALOSSHEM NE SHITJE | SHOPPING TV

Dronii palosshem   ka nje strukture ndertimi shume ndihmuese per t u menaxhuar nga ju. Fal nje  madhesise qe ka nuk ju pengon aspak ta merrni me vete kudo qe deshironi ta vendosni ne perdorim ate. Dronin ju mund ta palosni ne permasa te vogla ndaj eshte lehtesisht i transportueshem.

I gjithe procesi qe kryen kjo pajisje behet ne menyre automatike pa qene nevoja e nje njohje shume te madhe per perdorim e tyre nga ju, kjo ju lehteson edhe nga aspekti qe mos te beni dicka gabim. Ju do te merni pamje fantastike prej tij me kameren 5 megapixel 1080P, e cila ju siguron pamje me te bukura dhe me te qarta. Ka nje perberje me nje material shume cilesor qe garanton jetegjatesi. Mjafton qe t’i vendosni veprimet qe duhet te beje dhe ai do t’i beje ato ne menyre automatike.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Dron i Palosshem | Dron per selfie dhe monitorim”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu

Dron i Palosshem | Dron per selfie dhe monitorim