Dron Gravity Sensor

3,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K213-3

A po kërkoni një dron profesionist, por megjithatë të përballueshëm?

Nëse po, mos shiko më tej!

Droni ynë i kontrolluar nga dora duhet të plotësojë nevojat tuaja.

Eshte i përshtatshëm për të gjithë njerëzit mbi 3 vjeç.

Ngjyra: e verdhë.

Madhësia: 17 x 17 x 3.8 cm.

Materiali: ABS.

I|rikarikueshëm

Helika eshte e mbështjellë nga një pengesë rrjetë fleksibël, pa nevojë për prekje, ku ju mbroni sytë dhe lëkurën e fëmijëve nga dëmtimi.

Ndjenja inteligjente e duarve për fluturim rrotullues 360 °

Material i qëndrueshëm dhe dizajn anti-rezistencë

Tehu i palosshëm dhe fleksibël e bën dronin të lëvizshëm dhe të vogël.

Dizajni i zgjuar i palosjes ofron një përvojë më të mirë dhe më të sigurt të fluturimit.

Modaliteti i sensorit të gravitetit lejon që droni të ndjekë automatikisht drejtimin që lëviz dora.

Distanca e Kontrollit: deri në 50 m.

Koha e qëndresës: 6 min.

Kapaciteti: 500 mAh.

Tensioni: 3.7 V.

Fluturimi rrotullues 360 °

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Dron Gravity Sensor”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu