Përshkrim

A po kërkoni një dron profesionist, por megjithatë të përballueshëm?

Nëse po, mos shiko më tej!

Droni ynë i kontrolluar nga dora duhet të plotësojë nevojat tuaja.

Eshte i përshtatshëm për të gjithë njerëzit mbi 3 vjeç.

Ngjyra: e verdhë.

Madhësia: 17 x 17 x 3.8 cm.

Materiali: ABS.

I|rikarikueshëm

Helika eshte e mbështjellë nga një pengesë rrjetë fleksibël, pa nevojë për prekje, ku ju mbroni sytë dhe lëkurën e fëmijëve nga dëmtimi.

Ndjenja inteligjente e duarve për fluturim rrotullues 360 °

Material i qëndrueshëm dhe dizajn anti-rezistencë

Tehu i palosshëm dhe fleksibël e bën dronin të lëvizshëm dhe të vogël.

Dizajni i zgjuar i palosjes ofron një përvojë më të mirë dhe më të sigurt të fluturimit.

Modaliteti i sensorit të gravitetit lejon që droni të ndjekë automatikisht drejtimin që lëviz dora.

Distanca e Kontrollit: deri në 50 m.

Koha e qëndresës: 6 min.

Kapaciteti: 500 mAh.

Tensioni: 3.7 V.

Fluturimi rrotullues 360 °

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Dron Gravity Sensor”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products