Përshkrim

Droni qe keni deshiruar gjithmone:  Ju le ndjesin e te ngarit nje makine ne ajer,  pa rene ne toke.

Droni vjen me permasa mjafte praktike saqe ju mund ta vendosni (fusni ) ne xhep le te themi eshte sa nje smartphone. 

Droni eshte i perkryer per te bere foto dhe video vetes gjate udhetimeve, pa pasur nevojen e nje personi tjeter.

Kontrolli i dronit eshte mjafte i lehte: skanoni barkonit qe ndodhet ne manualin e perdorimit dhe ne telefonin tuaj do te keni telekomanden dhe  do te keni akses te shikoni foto, video edhe gjate xhirimit, por mos harroni te beni lidhjen me wifi te dronit me  smartphone juaj.  

Specifikimet e Dron JY018

 • Materiali: ABS
 • Frekuenca: 2.4Hz
 • Distanca e Kontrollit: deri në 30m
 • Helika: 6 – aks
 • Bateria: 3.7V, 500mAh
 • Koha e fluturimit: 6 deri në 8 min
 • Kamera: 0.3MP
 • Fluturim ne ajer: 360 grade rrotullim.
 • Rezolucioni i videos: 640 × 480
 • Transmetuesi: Celular 3D Flip / SomersaultFPV
 • OS i mbështetur: Android 4.2 dhe iOS 7.0
 • Përmasat kryesore të produktit: 145x62x30 mm (L x W x D)
 • Pesha kryesore e produktit: 86g

Përmbajtja e paketës:

 • 4 helika shtese ( pervec atyre qe jane  te montuara ne dron )
 • Kabllo USB
 • Kaçavidë
 • Manuali i perdoruesit
 • Çantë

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Dron Pocket JY018 per Foto dhe Video”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products