Përshkrim

Argetohuni duke ngritur dronin ne lartesine qe deshironi deri ne 30 m.
Rrotullimi 360° ben te mundur levizjen dhe orientimin ne secilin kend qe deshironi.
Mundesi lidhje me paisjen celulare.
Materiali: ABS
4 kanale
Kamera Wifi: Po
Lartësia e fluturimit: Deri në 30 metër
Bateria: 3.7V, 500mAh
Koha e karikimit: rreth 60 min
Koha e fluturimit: 6-8 min
Pesha: 240 gram
Kamera: 5MP
Rezolucioni i videos: 1280×720
Transmetuesi: Celulari, Telekomanda
Disponon opsionin “Auto Return” per te ripozicionuar dronin ne vendin nga ku u nis.
Me modalitetin pa kokë, nuk ka nevojë të rregulloni pozicionin e dronit përpara fluturimit.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Dron Rc Series Model”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products