Dron Rc Series Model

4,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K213-2

Argetohuni duke ngritur dronin ne lartesine qe deshironi deri ne 30 m.
Rrotullimi 360° ben te mundur levizjen dhe orientimin ne secilin kend qe deshironi.
Mundesi lidhje me paisjen celulare.
Materiali: ABS
4 kanale
Kamera Wifi: Po
Lartësia e fluturimit: Deri në 30 metër
Bateria: 3.7V, 500mAh
Koha e karikimit: rreth 60 min
Koha e fluturimit: 6-8 min
Pesha: 240 gram
Kamera: 5MP
Rezolucioni i videos: 1280×720
Transmetuesi: Celulari, Telekomanda
Disponon opsionin “Auto Return” per te ripozicionuar dronin ne vendin nga ku u nis.
Me modalitetin pa kokë, nuk ka nevojë të rregulloni pozicionin e dronit përpara fluturimit.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Dron Rc Series Model”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu