Dyshek xhepi ROMIX

1,490 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Batanije ultra kompakte me xhepa dhe e palosshme
Dizajn i papërshkueshëm nga uji dhe rera .
E lehtë për t’u palosur dhe për t’u ruajtur në qese.
Vendoset në çantën e shpinës, xhep ose ngjitjen në unazën e çelësit.
Përdorur si batanije për piknik, plazh, shëtitje, batanije në natyrë ose kampe, mbulesë shiu.
Permasat: 170x 140 cm

Kodi: k13-505 Category: Tag:

Ky dyshek portativ ia vlen ta mbani sa herë që jeni në udhëtim ose me pushime në natyrë. Eshte e lehte, e hollë dhe e butë, mund të paloset në një xhep të vogël ashtu si një celular apo edhe një kartë krediti. Mund ta varni në çantën e shpinës ose në unazën e çelësit .
Mund të vendoset edhe në xhepin e rrobave. Artikulli është bërë nga dacron me përpunimin unik të papërshkueshëm nga uji. Ai siguron qëndrueshmëri dhe rezistencë ndaj lagështirës, duke ju mbrojtur ju dhe gjërat tuaja nga lagështia. Lahet dhe thahet shpejt. Çfarëdo që të shkoni në plazh, kopsht, piknik, kamping apo ngjarje të tjera në natyrë, do të jetë një zgjedhje e mirë.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Dyshek xhepi ROMIX”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • No ratings found yet!

Menu