Përshkrim

Kapaciteti i rezervuarit: 0.8 L,
Vlerësimi i rrjedhës: 0.4 L / Min,
Fuqia : 220 – 240 V.
Siguron një mbulim të shkëlqyeshëm, pa pikime dhe pa derdhje – perfekte për shtëpinë – duke përmirësuar amatorët, si dhe profesionistë!
Për rezultate profesionale të dekorimit të shtëpisë, mos kërkoni më shumë se Paint Sprayer Elite. Është e lehtë për të vepruar, e rehatshme dhe e lehtë në ndërtim, duke e bërë atë të përsosur për të gjithë dhe për çdo punë!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “EASY PAINTER (ELECTRIC PAINT SPARAYER ELITE)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products