EASY PAINTER (ELECTRIC PAINT SPARAYER ELITE)

3,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:K151-81

Kapaciteti i rezervuarit: 0.8 L,
Vlerësimi i rrjedhës: 0.4 L / Min,
Fuqia : 220 – 240 V.
Siguron një mbulim të shkëlqyeshëm, pa pikime dhe pa derdhje – perfekte për shtëpinë – duke përmirësuar amatorët, si dhe profesionistë!
Për rezultate profesionale të dekorimit të shtëpisë, mos kërkoni më shumë se Paint Sprayer Elite. Është e lehtë për të vepruar, e rehatshme dhe e lehtë në ndërtim, duke e bërë atë të përsosur për të gjithë dhe për çdo punë!

Be the first to review “EASY PAINTER (ELECTRIC PAINT SPARAYER ELITE)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu

EASY PAINTER (ELECTRIC PAINT SPARAYER ELITE)

3,490 L

Add to Cart