Projektor 3D per Celular

990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k86-153

Produkti me inovativ ne treg!
Ju mund te shihni ekranin e telefonit tuaj me permasa 3 here me te medha. Me cilesi HD pavaresisht se sa shume eshte zmadhuar pamja. Nuk ka nevoje per bateri.
Nuk keni pse te lodhni syt duke u munduar te lexoni gazetat ne ekranin e vogel te celularit, mjafton ta vendosni ne pjesen e pasme te pajisjes dhe mund te lexoni pa piken e veshtiresise dhe me super kualitete.

Ju mund te shihni nje film apo vidio argetuese nga telefoni juaj me pamje 3D dhe me super qartesi.
Materiali:Plastik + ABS.

Be the first to review “Projektor 3D per Celular”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

Menuja kryesore