Përshkrim

Produkti me inovativ ne treg!
Ju mund te shihni ekranin e telefonit tuaj me permasa 3 here me te medha. Me cilesi HD pavaresisht se sa shume eshte zmadhuar pamja. Nuk ka nevoje per bateri.
Nuk keni pse te lodhni syt duke u munduar te lexoni gazetat ne ekranin e vogel te celularit, mjafton ta vendosni ne pjesen e pasme te pajisjes dhe mund te lexoni pa piken e veshtiresise dhe me super kualitete.

Ju mund te shihni nje film apo vidio argetuese nga telefoni juaj me pamje 3D dhe me super qartesi.
Materiali:Plastik + ABS.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Projektor 3D per Celular”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products