Ekspres Kafeje Ariete Classica – Ngjyre Bronz

15,900 L16,900 L (-6%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Ariete Caffè Espresso Classica – pajisje me nje dizajn elegant e te rafinuar. E shkelqyer per pergatitjen e kafes dhe kapucinos.Praktike dhe lehtesisht e perdorshme.

Kodi: K156-93 Kategoritë: ,

Ariete Caffè Espresso Classica – pajisje me nje dizajn elegant e te rafinuar.

E shkelqyer per pergatitjen e kafes dhe kapucinos.Praktike dhe lehtesisht e perdorshme.

Additional information

ngjyra

Blu, Blu e errët, E zezë, Gri, Rozë e lehtë, Vjollcë

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Ekspres Kafeje Ariete Classica – Ngjyre Bronz”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Ekspres Kafeje Ariete Classica – Ngjyre Bronz

15,900 L16,900 L (-6%)

Shto në Kasë