Ekspres Kafeje Severin

8,490 L10,000 L (-15%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:K72-110

Ekspresi gjerman i markes Severin eshte 9490 lek
Mjafton te vendosni uje dhe kafe te bluar per te krijuar nje mini-kafen ne shtepi.
.Cfare mund te pergatisni me?
👉Kafe, makjato, kapucino, caj apo cdo pije tjeter te ngrohte.

1️⃣Kapaciteti 4 gota.
2️⃣800 wat
3️⃣Presioni: 3,5 BAR
4️⃣Fikje automatike
5️⃣ E lehte per tu pastruar.
6️⃣ Klasi i konsumimit te energjise: A+++

Be the first to review “Ekspres Kafeje Severin”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

8,490 L10,000 L (-15%)

Add to Cart