Përshkrim

Ekspresi gjerman i markes Severin eshte 9490 lek
Mjafton te vendosni uje dhe kafe te bluar per te krijuar nje mini-kafen ne shtepi.
.Cfare mund te pergatisni me?
👉Kafe, makjato, kapucino, caj apo cdo pije tjeter te ngrohte.

1️⃣Kapaciteti 4 gota.
2️⃣800 wat
3️⃣Presioni: 3,5 BAR
4️⃣Fikje automatike
5️⃣ E lehte per tu pastruar.
6️⃣ Klasi i konsumimit te energjise: A+++

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ekspres Kafeje Severin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products