Ekspres Kafeje Sonifer 3N1

14,990 L19,990 L (-25%)

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

Ekspresi  Sonifer  me 3 opsione te berit kafe

 • Luge per kafe me kapsule Nespresso
 • Luge per kafe me kapsule Dolce Gusto
 • Luge per kafe te bluar
 • Për të bërë kapuçino, makiato, latte dhe shumë më tepër.
 • Koha e pergatitjes se kafes 3min
 • Sistemi i nxjerrjes me presion të lartë 19 bar
 • Pllaka ngrohëse e mban kafenë të nxehtë automatikisht
 • Funksioni anti-pikim.
 • Produkti ka përmasa 27 x 12 x 25  cm
 • Kapacitet 600 ml
 • Fuqia 1450 W
 • Prodhuar nga Sonifer, Spanjë.
Kodi: K86-249 Kategoritë: ,

Kafeja është rutina jonë e pandarë në çdo ambient.

E ku ka më mirë se të fillohet dita me një kafe të mirë.

Por një kafe e mirë kërkon një cilësi të mirë ekspresi.

Ekspresi  Sonifer  me 3 opsione te berit kafe

Luge per kafe me kapsule Nespresso

Luge per kafe me kapsule Dolce Gusto

Luge per kafe te bluar

Për të bërë kapuçino, makiato, latte dhe shumë më tepër.

Koha e pergatitjes se kafes 3min

Sistemi i nxjerrjes me presion të lartë 19 bar

Pllaka ngrohëse e mban kafenë të nxehtë automatikisht

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Ekspres Kafeje Sonifer 3N1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • No ratings found yet!

Menu

Ekspres Kafeje Sonifer 3N1

14,990 L19,990 L (-25%)

Shto në Kasë