Përshkrim

Kafeja është rutina jonë e pandarë në çdo ambient.

E ku ka më mirë se të fillohet dita me një kafe të mirë.

Por një kafe e mirë kërkon një cilësi të mirë ekspresi.

Ekspresi  Sonifer  me 3 opsione te berit kafe

Luge per kafe me kapsule Nespresso

Luge per kafe me kapsule Dolce Gusto

Luge per kafe te bluar

Për të bërë kapuçino, makiato, latte dhe shumë më tepër.

Koha e pergatitjes se kafes 3min

Sistemi i nxjerrjes me presion të lartë 19 bar

Pllaka ngrohëse e mban kafenë të nxehtë automatikisht

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Ekspres Kafeje Sonifer 3N1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products