Ekspres Kafeje Vintage “Ariete”

15,900 L19,000 L (-16%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: K156-40

Ekspresi me dizajnin me elegant, ne stil vintage dhe ngjyra te embla pasteli dhe shkelqim metalik. Me fuqine tij prej 850W, ju mundeson te pergatisni kafe dhe kapucino profesionale ne komoditetin e shtepise. 🤩

Me dy filtra: per 1 dhe 2 masa kafeje.
Fuqia: 850 Watt.
Presioni: 15 Bar.
Kapaciteti 0.9 litra.
Depozite e levizshme.
Me shufer avulli per te pergatitur kapucino, kakao dhe pije kremoze te ngrohta.

Be the first to review “Ekspres Kafeje Vintage “Ariete””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Ekspres Kafeje Vintage "Ariete"

15,900 L19,000 L (-16%)

Add to Cart