Përshkrim

Ekspresi me dizajnin me elegant, ne stil vintage dhe ngjyra te embla pasteli dhe shkelqim metalik. Me fuqine tij prej 850W, ju mundeson te pergatisni kafe dhe kapucino profesionale ne komoditetin e shtepise. 🤩

Me dy filtra: per 1 dhe 2 masa kafeje.
Fuqia: 850 Watt.
Presioni: 15 Bar.
Kapaciteti 0.9 litra.
Depozite e levizshme.
Me shufer avulli per te pergatitur kapucino, kakao dhe pije kremoze te ngrohta.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ekspres Kafeje Vintage “Ariete””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products