Përshkrim

Eshte i  përshtatshëm për kampe në natyrë, drita shtëpiake emergjente
Drita jonë portative e punës COB me dorezë mbajtëse është drita e përsosur kompakte e punës për situata të shumta. Ai përmban një dorezë mbajtëse që ka butonin shtytës të energjisë të vendosur në fund. Ekzistojnë dy burime drite – një dritë e gjerë e përparme me 100 lumen dhe një dritë anësore e ngushtë me 60 lumena. Këmbët e qëndrueshme në pjesën e poshtme të dritës sigurojnë që ta përdorni pa duar.

Burimi i drites eshte COB LED me shkëlqim 8 bërthamash. Materiali është i fortë dhe i qëndrueshëm,i përshtatshëm për emergjencë familjare, kamping në natyrë, kalërim natën, gjueti, ndriçim në dalje, etj.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Elektrik dore mini-kampimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products