Elektrik dore mini-kampimi

1,290 L

Shitur nga: ShoppingTV-pm1

10 in stock

 • Lloji i burimit të dritës: led + COB
 • Gama maksimale 50-100 metra
 • Bateri AA * 3
 • Tensioni: 3.7v
 • Fuqia: 3w
 • Materiali i trupit të produktit: plastikë
 • Permasat: 133 * 100 mm
 • Modeli i baterisë: Bateri e integruar, 30000h
 • 2 Modalitete te ndriçimit: shumë i ulët, i larte.
Kodi: k86-270 Kategoritë: , Tag:

Eshte i  përshtatshëm për kampe në natyrë, drita shtëpiake emergjente
Drita jonë portative e punës COB me dorezë mbajtëse është drita e përsosur kompakte e punës për situata të shumta. Ai përmban një dorezë mbajtëse që ka butonin shtytës të energjisë të vendosur në fund. Ekzistojnë dy burime drite – një dritë e gjerë e përparme me 100 lumen dhe një dritë anësore e ngushtë me 60 lumena. Këmbët e qëndrueshme në pjesën e poshtme të dritës sigurojnë që ta përdorni pa duar.

Burimi i drites eshte COB LED me shkëlqim 8 bërthamash. Materiali është i fortë dhe i qëndrueshëm,i përshtatshëm për emergjencë familjare, kamping në natyrë, kalërim natën, gjueti, ndriçim në dalje, etj.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Elektrik dore mini-kampimi”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • No ratings found yet!

Menu