Përshkrim

Materiali Aliazh alumini

Furnizim me energji elektrike 220V

Fuqia 12 W

Frekuenca 50Hz

Telat e tretë e linjës së tretë duhet të jetë e instaluar siç duhet.

Pajisja duhet te vendoset në një lartësi prej 1.5 metra deri në 2 metra qe mund të arrijë më mirë per të kapur efektin.

Permasat : 390 x 92 x 275 mm.

Mos prekni rrjetin elektrik me dorë ose me materiale përçuese elektrike

Mos harroni të shkëputni burimin elektrik para se të ndryshoni llambën elektrike dhe kur e pastroni.

Ju lutemi të fikni vrasësin kur të dilni

Lagështia mund të dëmtojë dhe të shkurtojë këtë pajisje elektronike.


0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Eleminues Mushkonjash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products