Përshkrim

Eleminon gervishtjet e lehta te makinave

Ju prezantojme me “Eliminator” i cili fshin gervishtjet duke perfshire edhe ato me te veshtirat nga makina juaj ne menyre te sigurt dhe per cdo ngjyre. Vetem perdorni doren tuaj per ta aplikuar pa pasur nevojen e nje tamponi.

➡️Perfekte per heqjen e shenjave kryesore rreth dyerve.
➡️100 % i sigurt për t’u përdorur në çdo bojë.
➡️Projektuar per sigurine e makines suaj!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Eliminator per gervishtje te makinave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products