Përshkrim

Embelsira pambuku per festa zbavitese!

Makineria Candy Candy nga Ariete’s Party Time line ju lejon te pergatisni pambuk sheqeri ne shtepi ashtu si ne dyqan.E persosur per te sjelle gezim ne festa, per te argetuar femijet!

Party Diteindjes!

Realizoni nje party ditelindjeje me te vertete te paharrueshme me makinen e kallamit te embelsirave Cotton Candy Party Time.

Zgjidhni aromen e embelsirave te forta dhe pergatitni sa me shume shije karamele pambuku, shumengjyresh, te embel dhe argetues.Femijet do ta pelqejne ate dhe do te argetohen duke bere pambuk sheqeri ne shtepi per t’u kenaqur me miqte!
Me shume produkte te dizajnuara per t’u argetuar se bashku dhe per te krijuar vakte te shijshme per te gjitha moshat.

Perveç pjates per te bere krepat, ju mund te argetoheni me makinerine per te bere kokoshka, waffles dhe pambuku sheqeri, te gjitha me nje dizajn festiv!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Berese Pambuk Sheqeri | ARIETE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products