Përshkrim

SCIENZA HI TECH STEM TECHNICS TRUCKS AND PLANES 25 IN 1
Nje nder setet i cili do te zhvilloje mendimin e femijes suaj.
Do te ndihmoje femijen tuaj te jete krijues.
Seti me lego me te cilin do te krijohen 3 forma te ndryshme, nje kamion i madh, nje motor dhe nje avion.
Pervec 3 formave te ndryshme te lartepermendura mund te krijohen plot 25 forma te ndryshme te tjera.
Cilesi e larte!

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fadrom per femije “TECHNICS TRUCKS AND PLANES 25 IN 1””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products