Përshkrim

Fuqia:38 W
Ajri pastruar:6660 litra/min (380 m³/h PM CADR)
Zona e Mbulimit: 28 – 48 m2
Filter Hepa 3:
1-Filter Sendimenti: Flokët,grimcat,pluhurin etj
2-Filter Premium: Bakteret,viruset,polenin,0.3-01 micron
3-Filter Karbon Aktiv: Eleminon aromat e rënda
Niveli zhurmës: 32dB
Ekrani: OLED me prekje
Sensor:Sensori i grimcave lazer me precizion të lartë, i ndjeshëm ndaj cilësisë së ajrit
Kontrolli: Manual & Aplikacionin Mi Home
Tensioni:220 – 240 V
Materiali: ABS
Sensor:Sensori i grimcave lazer me precizion të lartë, i ndjeshëm ndaj cilësisë së ajrit
Madhësia e vogël, mund të vendoset sipas dëshirës
Ventilator centrifugal me anim prapa, motor pa furça, kombinim i fortë, vëllim i lartë ajri në dalje
Grilë në stil me sipërfaqe të madhe për rrjedhje të shpejtë dhe të barabartë ajri
Çertifikuar: Testing & Inspection Institute for Household Electric Appliances Inspection
Report. Raport no.: WCk-19-50389
Dimensionet:24 x 24 x 52 cm
Pesha:4.8000 kg

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Filtër Ajri Xiaomi Mi Air Purifier 3H”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products