Filtër Ajri Xiaomi Mi Air Purifier 3H

18,990 L22,990 L (-17%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

 • Fuqia:38 W
 • Zona e Mbulimit: 28 – 48 m2
 • Ajri pastruar:6660 litra/min (380 m³/h PM CADR)
 • Filtër Hepa 3:
 • 1-Filtër Sendimenti: Flokët,grimcat,pluhurin etj
 • 2-Filtër Premium: Bakteret,viruset,polenin,0.3-01 micron
 • 3-Filtër Karbon Aktiv: Eleminon aromat e rënda
 • Ekrani: OLED me prekje
 • Kontrolli: Manual & Aplikacionin Mi Home
 • Niveli zhurmës: 32dB
Kodi: K13-520 Kategoritë: , , , ,

Fuqia:38 W
Ajri pastruar:6660 litra/min (380 m³/h PM CADR)
Zona e Mbulimit: 28 – 48 m2
Filter Hepa 3:
1-Filter Sendimenti: Flokët,grimcat,pluhurin etj
2-Filter Premium: Bakteret,viruset,polenin,0.3-01 micron
3-Filter Karbon Aktiv: Eleminon aromat e rënda
Niveli zhurmës: 32dB
Ekrani: OLED me prekje
Sensor:Sensori i grimcave lazer me precizion të lartë, i ndjeshëm ndaj cilësisë së ajrit
Kontrolli: Manual & Aplikacionin Mi Home
Tensioni:220 – 240 V
Materiali: ABS
Sensor:Sensori i grimcave lazer me precizion të lartë, i ndjeshëm ndaj cilësisë së ajrit
Madhësia e vogël, mund të vendoset sipas dëshirës
Ventilator centrifugal me anim prapa, motor pa furça, kombinim i fortë, vëllim i lartë ajri në dalje
Grilë në stil me sipërfaqe të madhe për rrjedhje të shpejtë dhe të barabartë ajri
Çertifikuar: Testing & Inspection Institute for Household Electric Appliances Inspection
Report. Raport no.: WCk-19-50389
Dimensionet:24 x 24 x 52 cm
Pesha:4.8000 kg

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Filtër Ajri Xiaomi Mi Air Purifier 3H”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Address:
 • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Filtër Ajri Xiaomi Mi Air Purifier 3H

18,990 L22,990 L (-17%)

Shto në Kasë