Përshkrim

“Depural Top” eshte dizenjuar per tu lidhur direkt ne daljen e ujit sic jane rubinetet e guzhines. Filtri ka nje valve bypassi per te ofruar uje te filtruar dhe te pafiltruar sipas deshires. Nje set i kompletuar adaptoresh e bejne te lehte lidhjen e filtrit me te gjitha llojet e rubinetave. Filtri mund te montohet dhe cmontohet lehte sipas deshires duke kerkuar nje hapesire minimale per instalim. “Depural Top” perdoret per te larguar papastertite nga uji si:  reren, balten, gelqeren, bakterie te ndryshme si dhe per te eleminuar shijen, eren e keqe si klori, kimikatet e rrezikshme etj…

Eshte i prodhuar teresisht me material jo toksike te aprovuara per perdorim te ujit te pijshem.
Ne brendesi vendosen kartuci qe jane ne dy lloje
1. Me rrjet qe lahet dhe eshte per filtrimin e reres, smercit, ndryshkut dhe gjithashtu mbron rubinetat.
2. Qelqi i cili largon aromat e ndryshme

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Filtrues uji “Depural Top””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products