Filtrues uji “Depural Top”

9,900 L11,000 L (-10%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: Gj – 172

“Depural Top” eshte dizenjuar per tu lidhur direkt ne daljen e ujit sic jane rubinetet e guzhines. Filtri ka nje valve bypassi per te ofruar uje te filtruar dhe te pafiltruar sipas deshires. Nje set i kompletuar adaptoresh e bejne te lehte lidhjen e filtrit me te gjitha llojet e rubinetave. Filtri mund te montohet dhe cmontohet lehte sipas deshires duke kerkuar nje hapesire minimale per instalim. “Depural Top” perdoret per te larguar papastertite nga uji si:  reren, balten, gelqeren, bakterie te ndryshme si dhe per te eleminuar shijen, eren e keqe si klori, kimikatet e rrezikshme etj…

Eshte i prodhuar teresisht me material jo toksike te aprovuara per perdorim te ujit te pijshem.
Ne brendesi vendosen kartuci qe jane ne dy lloje
1. Me rrjet qe lahet dhe eshte per filtrimin e reres, smercit, ndryshkut dhe gjithashtu mbron rubinetat.
2. Qelqi i cili largon aromat e ndryshme

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Filtrues uji “Depural Top””

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Filtrues uji “Depural Top”

9,900 L11,000 L (-10%)

Shto në Kasë