Description

Harrojini lugët e çajit me filxhanin e jashtëzakonshëm që përzihet vetë! Thjesht shtypni butonin në dorezë dhe motori i vogël i filxhanit do ta trazojë pijen tuaj lehtësisht dhe shpejt. Është kaq e lehtë dhe e thjeshtë.
Surprizoni të gjithë me këtë filxhan origjinale dhe praktike vetë-perzierëse të bërë nga çelik inox dhe plastikë e zezë. Është dhurata perfekte. Filxhani vetë-përzierës është i shkëlqyeshëm për çaj, qumësht, kafe, etj. Ka një kapacitet prej përafërsisht. 350 ml dhe përfshin një kapak me një vrimë për të pirë (shumë i dobishëm për udhëtimet tuaja).

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Filxhan Elektrik Vetëpërzierës 400ml”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ShoppingTV-pm1No ratings found yet!
  • Address:
Visit Store
More Products