Përshkrim

Harrojini lugët e çajit me filxhanin e jashtëzakonshëm që përzihet vetë! Thjesht shtypni butonin në dorezë dhe motori i vogël i filxhanit do ta trazojë pijen tuaj lehtësisht dhe shpejt. Është kaq e lehtë dhe e thjeshtë.
Surprizoni të gjithë me këtë filxhan origjinale dhe praktike vetë-perzierëse të bërë nga çelik inox dhe plastikë e zezë. Është dhurata perfekte. Filxhani vetë-përzierës është i shkëlqyeshëm për çaj, qumësht, kafe, etj. Ka një kapacitet prej përafërsisht. 350 ml dhe përfshin një kapak me një vrimë për të pirë (shumë i dobishëm për udhëtimet tuaja).

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Filxhan Elektrik Vetëpërzierës 400ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products