Description

TEKNOLOGJIA MAGNETIKE E VETËPERZIERJES – Dizajn unik me magnet të vogël. Trupi i filxhanit në fund të pajisjes magnetike të integruar për të drejtuar shufrat magnetike mund të nxehet me shpejtësi të lartë për të trazuar filxhanin e pijeve.
Një motor lëngu i cilësisë premium funksionon menjëherë me shtypjen e një butoni.
Përdorni 2 x bateri AAA (NUK përfshihet)
Fundi i mbyllur i filxhanit nuk do të lejojë që lëngu të rrjedhë dhe të bëjë një jetë më të gjatë se të tjerët
TURI IDEAL TRAVEL – e bën filxhanin e përsosur për të udhëtuar ndërsa pini kafen tuaj të mëngjesit. Materiali prej çeliku inox mban ngrohtë rreth 3 orë.
Projektuar për të punuar mirë kur jeni në lëvizje. Kapaku i fortë redukton çdo derdhje edhe kur funksioni i trazimit është i aktivizuar.
Lehte PËR PASTRIMIN- Ky filxhan magnetik mund të përdoret si filxhan normal për t’u pirë nëse nuk keni nevojë ta përzieni.
Gjithashtu i lehtë për t’u larë, por jo në makinë larëse enësh ose një pastrim i plotë i lagur
PIJE E MAGNETIZUAR E SHËNDETIT – Pirja e ujit të magnetizuar për një kohë të gjatë mund të ndihmojë në përthithjen e të ushqyerit, të përmirësojë funksionin gastrointestinal, të promovojë metabolizmin e trupit, të përmirësojë imunitetin dhe të reduktojë presionin e lartë të gjakut
Filxhani kreativ i kafesë është risia për të dekoruar jetën tuaj të mrekullueshme.
Pirja afatgjatë e ujit të magnetizuar mund të ndihmojë në përthithjen e të ushqyerit dhe t’ju sjellë një jetë të shëndetshme!
Fuqizohet nga dy bateri AAA, butoni i ndezjes është i vendosur në mënyrë të përshtatshme në krye të dorezës së mbajtjes, kështu që mund të ndizni lehtësisht shufrat magnetike.
E tëra çfarë ju duhet të bëni është të derdhni kafenë (ose ndonjë pije tjetër) dhe më pas të shtypni një buton. Ai bën gjithçka brenda sekondave.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Be the first to review “Filxhan Magnetik Vetë-Përzies”

Your email address will not be published.

You have to login to add images.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Damiano 4.63 (8 Reviews)
  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Address:
Visit Store
More Products