Përshkrim

Emblema e festes se pavaresise vjen ne permasa te ndryshme dhe dizenjo te ndryshme.

Me ngjyra te ndezura qe nuk e humbin shkelqimin edhe pas perdorimi afatgjate.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Flamuri i Shqiperise”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products