Përshkrim

Flutur pazell druri 3D per femije mbi 3-vjec.

Arsyja pse femija juaj duhet te kete kete loder formuese (puzzle)

  • Ndertimi/formimim i pjeseve te vogla ne perfundimi me sukses te nje aeroplanit dhe dhenja e meritave apo fjala ‘BRAVO, TE LUMTE’ e ben femijen tuaj te lumtur.
  • Rrite vetebesimin tek femija juaj.
  • Nxite dhe zhvillon inteligjensen.
  • Argetohet duke ndertuar  lojen e saj te preferuar.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Flutur pazell druri 3D”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products