Formuese Betoni

1,490 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K86-217

Formuese Betoni për kopshte, livadhe, ballkone, vila etj
I lehtë në përdorim dhe Praktik
Përdoret në mënyrë të përsëritur derisa të përfundoj gjithë rruga
Ngjyra: E zezë / Materiali : Plastik i Forte
Permasat 36*36*4 cm
Be the first to review “Formuese Betoni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore