Përshkrim

Formuese Betoni për kopshte, livadhe, ballkone, vila etj
I lehtë në përdorim dhe Praktik
Përdoret në mënyrë të përsëritur derisa të përfundoj gjithë rruga
Ngjyra: E zezë / Materiali : Plastik i Forte
Permasat 36*36*4 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Formuese Betoni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products