Përshkrim

Pershtatet per Pc dhe Note bookun tuaj me vend per USB qe perputhet me USB 1.0,USB2.0 dhe Usb 3.0

Perfekte per stafin ne zyre ose kur jeni ne avjon pasi do ju sjelle shume komoditet.

Fuqia USB DC5V:pa nevoj per fuqi te jashtme

Vetem vendoseni ne vendin e Usb dhe ndizeni per te bere puhiza te fresketa.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Freskuese me ndricim per USB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products