Përshkrim

Freskuese me uje e markes Venus

Model: HW-26MC07.

Varet ne mur dhe ben freskine ne ambjente te jashteme te lokaleve apo verandave.

Depozite uje qe ben nxjerrje ne avull.

Madhesia ne diameter 26 cm.

Frekuenca 50/60 Hz

Fuqia 230 W

Tensioni 220 V- 240 V

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Freskuese Murale me uje Venus HW-26MC07”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products