Përshkrim

Freskuese Personale qe ju lejon te krijoni zonen tuaj te rehatise personale.
Ftohes i fuqishem i ajrit personal qe terheq ajrin e ngrohte nga dhoma permes filtrit te tij avullues te ujit. Mbush cdo hapesire me ajer te fresket dhe te paster.

Freskuesi personal eshte nje kombinimi i kondicionerit, rregulluesit te lageshtise dhe pastruesit te ajrit ne nje pajisje te vetme. Me nje teknologji te avancuar Hydro-chill, shume e qete dhe me 3 funksione te ndryshme ventilimi ju do te keni ajer te fresket kudo qe ju deshironi ne zyre apo shtepi.

Ftohes Ajri Arctic Air | Ftoh dhe pastron per nje ajer me te mire.
Thjesht mbusheni me uje, futeni ate ne cdo prize standarte te murit ose USB port dhe shijoni freskine.
Rezervuari me  uje i mbushur me lehtesi zgjat deri ne 8 ore.

Freksuese efektive dhe pa zhurme, ultra e qete.
Dritat qetesuese naten e bejne kete Freskuese Personale te persosur per nje gjume te rehatshem.
Drita e integruar LED mund te vendoset ne cilindo prej opsioneve te tij me 7 ngjyra.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Freskuese Personale| Arctic Air | Ftohes Ajri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products