Përshkrim

Kjo freskuese kaq praktike për këto ditë të nxehta të verës edhe me dritë për ndricim të ambientet.
▫Ideale për shtëpi, zyra, kamping e kudo tjetër.
▫E përdorni si freskuese apo si ndricuese.
▫Mjaft praktike për tu vendosur kudo!
▫Freskuese me dimesion 45cm , e pajisur me dritë led.
▫Funksionon me bateri dhe karikohet për 10-12 orë.
Përmasat 45 cm x 17 cm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Freskuese Portative”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products