Freskuese Portative

1,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K81-101

Kjo freskuese kaq praktike për këto ditë të nxehta të verës edhe me dritë për ndricim të ambientet.
▫Ideale për shtëpi, zyra, kamping e kudo tjetër.
▫E përdorni si freskuese apo si ndricuese.
▫Mjaft praktike për tu vendosur kudo!
▫Freskuese me dimesion 45cm , e pajisur me dritë led.
▫Funksionon me bateri dhe karikohet për 10-12 orë.
Përmasat 45 cm x 17 cm
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Freskuese Portative”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu