Përshkrim

Freskuese me madhesi 12 inch

Version i lehtë dhe i përshtatshëm për tu përdorur.

Është bërë nga materiali me cilësi të mirë për ta bërë atë të qëndrueshme dhe afatgjatë.

3 nivele shpejtesie.

Mund te beni dhe caktimin e kohes se sa deshironi qe ta mbani ndezur.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Freskuese SHAMI GFB30-519 12″”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products