Friteze First Austria FA-5058-1

4,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Kapaciteti 1,5L
  • Fuqia 900W
  • Treguesi i energjisë
  • Drita e treguesit të temperaturës
  • Tensioni 220-240V
  • Frekuenca 50Hz

Friteze First Austria FA-5058-1

Me kete friteze mund te gatuani patate dhe shume produkte te tjere pa i djegur ato.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Friteze First Austria FA-5058-1”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Friteze First Austria FA-5058-1