Përshkrim

Kënaqësia dhe komoditeti bashkohen këtu.

Mund të përgatisni patate të skuqura shpejt dhe me lehtësi në tiganin e thellë.

Per shkak te inoksit te emaluar,rezervuari i vajit dhe koshi i shkuqjes mund te lahen shume lehte.

Pjesa e siperme e rezistences eshte e mbuluar me nje kapak celiku inoks te emaluar dhe nje dritare ndihmese per shikimin e produkteve qe po skuqen.

Me anën e selektorit bëhet rregullimi i temperaturës deri ne 190°C.

Për sigurinë tuaj, rezistenca e fritezez fiket automatikisht kur ajo ngrihet siper.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Friteze Profesionale Severin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products