Friteze Profesionale Severin

7,490 L9,600 L (-22%)

Shitur nga: smart-shoppingtv

10 in stock

  • Rregullimi i temperatures me ane te selektorit·
  • Meterjali:Celik Inoks i Emaluar·
  • Kapaciteti i enes 3 litra. ·
  • Kapaciteti i skuqjes: 400 g.·
  • Fuqia: 2,000 W
Kodi: K72-161 Kategoritë: , ,

Kënaqësia dhe komoditeti bashkohen këtu.

Mund të përgatisni patate të skuqura shpejt dhe me lehtësi në tiganin e thellë.

Per shkak te inoksit te emaluar,rezervuari i vajit dhe koshi i shkuqjes mund te lahen shume lehte.

Pjesa e siperme e rezistences eshte e mbuluar me nje kapak celiku inoks te emaluar dhe nje dritare ndihmese per shikimin e produkteve qe po skuqen.

Me anën e selektorit bëhet rregullimi i temperaturës deri ne 190°C.

Për sigurinë tuaj, rezistenca e fritezez fiket automatikisht kur ajo ngrihet siper.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Friteze Profesionale Severin”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: smart-shoppingtv
  • Vendor: smart-shoppingtv
  • Address:
  • 4.57 4.57 rating from 7 reviews

Menu

Friteze Profesionale Severin

7,490 L9,600 L (-22%)

Shto në Kasë