Përshkrim

Fuqia 1800W

Kapaciteti 2.5L

Shojini ushqime te skuqura në një kohë të reduktuar.

Me termostat te rregullueshem

Përgatitjen patate, peshk, karavidhe, perime dhe shumë të tjera të shijshme.

Kapak te lëvizshëm me filtër karboni

Furnizimi me energji elektrike: 230V

Frekuenca 50Hz

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Friteze Zilan ZLN0476”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products