Fshese dore Ariete 2474 Wet and Dry

3,790 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:K156-31

Fshese korenti dore Ariete.

Model: 2474.

Perdoret ne te lagur dhe te thatë, është një pastrues i dobishëm dhe pa kabëll që ju lejon të pastroni dhe ne distanca ku nuk keni burim energjie.

Në sajë të përmasave të vogla, do të jetë e mundur të ruhet në një kabinet dhe te perdoret lehte.

Tensioni 3,6 V.

Kapaciteti i baterise 1200 mAh.

Koha e rimbushjes 15h.

Be the first to review “Fshese dore Ariete 2474 Wet and Dry”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Fshese dore Ariete 2474 Wet and Dry

3,790 L

Add to Cart