Përshkrim

Perdoret ne te lagur dhe te thatë, është një pastrues i dobishëm dhe pa kabëll që ju lejon të pastroni dhe ne distanca ku nuk keni burim energjie.

Në sajë të përmasave të vogla, do të jetë e mundur të ruhet në një kabinet dhe te perdoret lehte.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshese dore Ariete 2474 Wet and Dry”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products