Përshkrim

💧PUNIM I THJESHTË, I LEHTË PËR PASTRIMIN – Lëvizëse elektrike pa kabllo ju mundëson të pastroni të gjithë shtëpinë pa kufizimin e gjatësisë së kordonit. Dizajni i drejtuar nga motori vetëm me peshë super të lehtë redukton përpjekjet tuaja për të punuar, kështu që ju mund të pastroni shtëpinë me një dorë të vetme ose ta merrni lirisht leckën pa kabllo lart e poshtë.
💧 Lëvizja elektrike pa tela Vmai mund të punojë në lloje të ndryshme sipërfaqesh dyshemeje, duke përfshirë vinyl, pllakë, dysheme të fortë, dysheme druri, mermer, etj. 4 jastëkë pastrimi me mikrofibër të ripërdorshme janë të përfshira në paketë.
💧 Maska e fortë e dyshemesë ka një rezervuar uji të integruar 300 ml. Përdorni kupën matëse të përfshirë për të mbushur rezervuarin e ujit me ujë të pastër për pastrim të lagësht, ose mbushni rezervuarin e ujit në leckën tuaj të spërkatjes me dyll dyshemeje nëse dëshironi të lustroni/depiloni dyshemenë prej druri. Thjesht shtypni butonin “spërkatje” në dorezën e leckës elektrike në mënyrë që të mund ta aplikoni tretësirën shpejt dhe me lehtësi.
💧 Lëvizja elektrike është dizajn i lirë, i cili është i përshtatshëm për ruajtjen e leckës; prandaj, nuk do të sakrifikoni asnjë nga hapësirat tuaja të nevojshme. Doreza e rregullueshme lejon këdo që të përdorë me lehtësi leckën elektrike. Lidhja në bazën e leckës lejon që doreza të rrotullohet nga 60 gradë për të qëndruar në këmbë dhe për të lehtësuar pastrimin, kështu që është më e lehtë për ju të pastroni poshtë mobiljeve.
💧 Baterinë mund ta karikoni veçmas. Koha e funksionimit përmirësohet dyfish dhe lecka juaj elektrike mund të rinovohet pas vitesh vetëm duke ndryshuar një bateri. Bateria me jetëgjatësi mund t’ju ndihmojë të pastroni të gjithë shtëpinë tuaj për më shumë se 35 minuta me pastrim të thatë dhe 20 minuta me pastrim të lagësht.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Fshese dore elektrike | Rotobrosse Pro Duo | Multifunksionale”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products