Përshkrim

Fshesa e korentit RAF vjen me nje fuqi te konsiderueshme thithje prej 3200 W dhe me nej diameter tubi 40mm.

Te gjitha papastertite fshesa i depoziton tek qesja prej beze e cila ka kapacitet mbajtes 3 L.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Fshese Korenti 3200 W RAF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products