Përshkrim

Fshesa me korent eshte e pershtatshme per pastrim te siperfaqeve te ndryshme si parket, pllaka, tapeta, makina etj.

Dizajn i lehte per ruajtjen e kabllos te energjise me projektim ergonomik te dorezes eshte e lehte per tu levizur dhe transportuar.

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Fshese Korenti 3600W RAF”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products