Përshkrim

Fshese me korent per pastrim – Ariete 2754

Pastruesi ciklonik pa qese garanton konsum minimal dhe fuqi maksimale te thithjes fale motorit me efikasitet te larte

Me vetem 700W fuqi thithese, siguron pastrim te persosur

Fshesa Red Force nga Ariete eshte e pajisur me filter HEPA, tub teleskopik material alumin te krehur

Ne paketim do te gjeni 3 koka te ndryshme, 1 per pastrimin e tapeteve qilimave etj, 1 koke me pjese furce per pastrimin e dyshemeve dhe nje koke per tapiceri divane etj

Kapaciteti i koshit per mbeturinat eshte 3.5 Litra

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshese korenti – Ariete 2754”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products