Fshese korenti – Ariete 2754

11,990 L16,990 L (-29%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Fuqia thithese 700W
  • Kapaciteti i koshit 3.5LT
  •  E lehtë për tu zbrazur
  • Me 3 koka te ndryshme
  • Teknologji multi-ciklonike
Kodi: K156-101 Kategoritë: , Etiketa: ,

Fshese me korent per pastrim – Ariete 2754

Pastruesi ciklonik pa qese garanton konsum minimal dhe fuqi maksimale te thithjes fale motorit me efikasitet te larte

Me vetem 700W fuqi thithese, siguron pastrim te persosur

Fshesa Red Force nga Ariete eshte e pajisur me filter HEPA, tub teleskopik material alumin te krehur

Ne paketim do te gjeni 3 koka te ndryshme, 1 per pastrimin e tapeteve qilimave etj, 1 koke me pjese furce per pastrimin e dyshemeve dhe nje koke per tapiceri divane etj

Kapaciteti i koshit per mbeturinat eshte 3.5 Litra

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Fshese korenti – Ariete 2754”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Fshese korenti - Ariete 2754

11,990 L16,990 L (-29%)

Shto në Kasë