Fshese korenti HAEGER HG-8662

7,499 L8,700 L (-14%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Model: HG-8662

Fuqia: 2400W

Fshesa e duhur për vende të vështira për t’u arritur

Fshese korenti HAEGER HG-8662

 

Ideale per pastrimin e tapeteve dhe dyshemeve, si dhe per pastrimin e çarjeve, pelhurave dhe siperfaqeve qe jane me te veshtira per t’u arritur fale fsheses me korrent te fuqishem dhe aksesoreve te furnizuar.

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Fshese korenti HAEGER HG-8662”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Fshese korenti HAEGER HG-8662

Fshese korenti HAEGER HG-8662

7,499 L8,700 L (-14%)

Shto në Kasë