Përshkrim

Fshese korenti HAEGER HG-8662

 

Ideale per pastrimin e tapeteve dhe dyshemeve, si dhe per pastrimin e çarjeve, pelhurave dhe siperfaqeve qe jane me te veshtira per t’u arritur fale fsheses me korrent te fuqishem dhe aksesoreve te furnizuar.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshese korenti HAEGER HG-8662”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products