Fshese Korenti Hoover RC81_RC25011

16,490 L19,000 L (-13%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Sistemi i ndarjes: Teknologji ciklonike me jetëgjatësi
  • Sistemi i filtrimit: Hepa qe mund te lahet
  • Niveli i zhurmes db:75
  • Fuqia (W): 800
  • Kapaciteti i kontejnerit (l): 2 L
  • Gama e veprimit (m):8
Kodi: K84-105 Kategoritë: ,

Reactiv siguron performancë në nivelet më të larta falë teknologjisë ciklonike pa qese.

Është projektuar për të ofruar efikasitet të lartë të ndarjes së pluhurit, efikasitet të lartë të thithjes dhe një nivel të ulët të mirëmbajtjes së filtrit.

Kapaciteti i madh i kontejnerit ju lejon të grumbulloni sasi të mëdha pluhuri: do të mund ta zbrazni koshin më rrallë dhe do të kurseni kohë të çmuar!

Teknologjia ciklonike garanton performancë afatgjatë sepse parandalon bllokimin e filtrave dhe si pasojë redukton aktivitetin e mirëmbajtjes.

Heshtje ekstreme falë sistemit Intense Power Silent: vetëm 75 dBA!

Marka: Hoover

Modeli: RC81_RC25011

Sistemi i ndarjes: Teknologji ciklonike me jetëgjatësi

Kontrolli i fuqisë: I rregulluar

Aksesorët e përfshirë: Po

Ngjyrë: Metalike e kuqe

Sistemi i filtrimit: Hepa qe mund te lahet

Kapaciteti i kontejnerit (l): 2 L

Zbrazje e lehtë e enës: Po

Konsumi mesatar vjetor: 28 W

Niveli i zhurmes db:75

Fuqia (W): 800

Dorezë mbajtëse: Po

Rrotat rrotulluese: 1

Lloji i dorezës: Dorezë inteligjente me furçë të integruar

Rrota gome: Po

Lloji i tubit: Teleskopik në metal

Magazinimi i aksesorëve: Në tub

Gama e veprimit (m): 8

Lani qilimat dhe dyshemetë: Po

Furçë tapeti: Po

Furçë parketi: Po

Heqëse qimesh për kafshët shtëpiake: Po

Aksesorë: 3 furca

Thellësia e produktit (cm): 30.7

Gjerësia e produktit (cm): 45

Lartësia e produktit (cm): 34.8

Pesha (kg): 4.9

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Fshese Korenti Hoover RC81_RC25011”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Fshese Korenti Hoover RC81_RC25011

16,490 L19,000 L (-13%)

Shto në Kasë