Përshkrim

Reactiv siguron performancë në nivelet më të larta falë teknologjisë ciklonike pa qese.

Është projektuar për të ofruar efikasitet të lartë të ndarjes së pluhurit, efikasitet të lartë të thithjes dhe një nivel të ulët të mirëmbajtjes së filtrit.

Kapaciteti i madh i kontejnerit ju lejon të grumbulloni sasi të mëdha pluhuri: do të mund ta zbrazni koshin më rrallë dhe do të kurseni kohë të çmuar!

Teknologjia ciklonike garanton performancë afatgjatë sepse parandalon bllokimin e filtrave dhe si pasojë redukton aktivitetin e mirëmbajtjes.

Heshtje ekstreme falë sistemit Intense Power Silent: vetëm 75 dBA!

Marka: Hoover

Modeli: RC81_RC25011

Sistemi i ndarjes: Teknologji ciklonike me jetëgjatësi

Kontrolli i fuqisë: I rregulluar

Aksesorët e përfshirë: Po

Ngjyrë: Metalike e kuqe

Sistemi i filtrimit: Hepa qe mund te lahet

Kapaciteti i kontejnerit (l): 2 L

Zbrazje e lehtë e enës: Po

Konsumi mesatar vjetor: 28 W

Niveli i zhurmes db:75

Fuqia (W): 800

Dorezë mbajtëse: Po

Rrotat rrotulluese: 1

Lloji i dorezës: Dorezë inteligjente me furçë të integruar

Rrota gome: Po

Lloji i tubit: Teleskopik në metal

Magazinimi i aksesorëve: Në tub

Gama e veprimit (m): 8

Lani qilimat dhe dyshemetë: Po

Furçë tapeti: Po

Furçë parketi: Po

Heqëse qimesh për kafshët shtëpiake: Po

Aksesorë: 3 furca

Thellësia e produktit (cm): 30.7

Gjerësia e produktit (cm): 45

Lartësia e produktit (cm): 34.8

Pesha (kg): 4.9

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Fshese Korenti Hoover RC81_RC25011”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products