Fshese korenti MAX SC 1001

3,990 L

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi: k72-123

Fshesa me MAX SC1001 është një paisje gjerësisht e perdorur, me format specifike bën të mundur pastrimin (pavarësisht nga pozicioni dhe materiali). Eshtë e përshtatur për ambiente ku është i vështirë pentrimi.

Be the first to review “Fshese korenti MAX SC 1001”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Fshese korenti MAX SC 1001

3,990 L