Përshkrim

 

Kjo fshese pastrimi me avull vret deri në 99.9% të baktereve.

Përdor fuqinë e avullit për të freskuar dhe dizefektuar sipërfaqet.

Koke te pjerrët 360º, trekëndësh, mund të arrijë në hapësira të ngushta, në qoshe te vështira për t’u arritur në kuzhinë.

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshese korenti me avull Vileda Steam Power Pad”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products