Përshkrim

Mund të zgjidhni funksionin e filtrit të ujit ose fshesë me korrent me qese pluhuri.

Ka fuqi thithëse të lartë.

Me teknologjinë e tij superiore të filtrimit të ujit mundëson pastrim higjienik.

Falë qeses rezistente ndaj pluhurit prej 7 litrash, mundëson përdorim më të gjatë.

Falë rezervuarit të tij transparent, ju mund të kontrolloni ujin brenda rezervuarit.

Kjo fshese eshte ideale per pastrimin e siperfaqeve te medha por mund te perdoret edhe per lavazho paso ka depozite te madhe.

Kjo fshese ben te mundur pastrimin ne te thate dhe pastrimin ne te njome.

Fuqia Max: 2200W

Fuqia Norm: 1400W

Tensioni: 220-240V

Frekuenca: 50/60Hz

Lloji I motorrit: i lagur,i Thate

Funskioni: Thithje Cilindrike

Kapaciteti i pluhurit: 7 Lt

Kapaciteti i rezervuarit te ujit te ndotur: 9 Lt

Kapaciteti i depozites: 15 Lt

Me dy nivele shpejtesie

Gjatesia e kabullit: 5M

Gjaetsia e tubit thithes: 160 Cm

Dimensionet: 35 x 34 x 53 Cm

Pesha: 6.4 kg

https://www.youtube.com/watch?v=khJOVg9tVRk&ab_channel=ShoppingTVAlbania

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshese Korenti Me Uje ECO WF4700 FANTOM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products