Përshkrim

Ofron pastrim të pandërprerë me kapacitetin e tij të madh të rezervuarit, i cili përfshin larjen e tapeteve, filtrin e ujit, vakumin e lagësht dhe opsionet e pastrimit të qeseve të pluhurit.

Kështu, ju mund t’i bëni tapetet, sediljet dhe tapiceri tuaja të pista po aq të pastra sa ditën e parë. Pjesët e brendshme janë të shkëputshme dhe të lehta për t’u pastruar, duke ju kursyer kohë.

Fuqia: 2400W

Tensioni: 220-240V/50Hz

Lloji I motorrit: I Lagesht/I thate

Kapaciteti pluhur: 7 Litra

Presioni i pompës: 3 bar

Filtrimi: 3Faza

Kapaciteti i rezervuarit të ujit të ndotur 9 Litera

Kapaciteti i rezervuarit të ujit të pastër 6 Litra

Gjatesia e kabullit: 5M

Gjatesia e tubit: 160Cm

Diametri I tubit: 34mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshese Korenti me Uje Fantom Robotix CC6300”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products