Përshkrim

Fshesë me korent 220-240 V 50-60 Hz,
Fuqia 2200 W
Fuqia super thithëse me tub metalik dhe furçë
Kapaciteti pluhuri 25 LITRA
Rrota të mëdha për t’u kyçur dhe zhbllokuar lehtë për lëvizje të lehtë.
Thith lehtësisht papastërtitë  në rezervuarin e tij të polipropilenit prej 25 L.
Rezervuari i qëndrueshëm siguron pastrimin e vazhdueshëm të sipërfaqeve të mëdha
Fshesa me korrent profesional garanton funksionet e aspirimit dhe fryrjes falë nga njëra anë dizajnit teknik dhe nga ana tjetër dorën tek aksesorët.
Lehtëson pastrimin e dyshemeve (parket, pllaka, tapet, tapet), filtrimin ciklonik të garazhit, filtrin e trashë të pluhurit, filtrin e sfungjerit dhe filtrin pambuku, shmang bllokimet dhe parandalon refuzimin.
Rrezja maksimale e veprimit ju lejon të mbuloni një zonë të madhe pa ndryshuar kapjen, lejoni të lëvizni lehtësisht.
Dizajni me nivele të fshesës me korrent siguron ruajtje të integruar të aksesorëve.
Tubi 1,5 metër i gjatë dhe kordoni i rrymës 5 metra do të kërkonin punë në një zonë pune 8 metra.
Goma e fortë dhe amortizuesit me shumë drejtime lëvizin lehtë pa dëmtuar tabelën
Me funksionin e rregullimit të fuqisë së thithjes, mund ta përshtatni lehtësisht fuqinë e thithjes sipas nevojave tuaja
Rezervuari prej çeliku inoks e bën fshesën me korrent të përshtatshëm për provat e kohës.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshese Korenti Profesionale 2200W / Lexical LVC-4002”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products