Përshkrim

Kjo është një fshesë me korrent e fuqishme për pastrim të thellë që është projektuar për të pastruar qilimat, qilimat, dyshemetë me drurë, pllakat dhe më shumë!

 

Performanca inovative e pastrimit, duke siguruar që i gjithë pluhuri i trashë dhe i imët të kapet gjatë pastrimit

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Fshese Korenti RAF 2800W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products